// First try loading jQuery from Google's CDN // Fall back to a local copy of jQuery if the CDN fails

Pamiętajcie, że październik to miesiąc walki z rakiem.

Z tej okazji mamy 20% zniżki na takie ubezpieczenie.
Bo zdrowie to najcenniejszy majątek każdego człowieka. Potwierdzają to badania, według których aż 66% Polaków uważa właśnie zdrowie za najważniejszą wartość. Z drugiej strony, dane statystyczne wskazują, że ponad 150 tys. osób rocznie słyszy w naszym kraju diagnozę „nowotwór”. Statystyki dotyczące zachorowań z roku na rok rosną – słyszymy o przypadkach choroby wśród najbliższych, znajomych czy też osób sławnych.
W walce z rakiem ważny jest przede wszystkim czas, ale potrzebne są także pieniądze na dodatkowe wydatki związane z leczeniem.
Propozycja WARTA Sposób na Raka, zapewni Panu/i
 świadczenie z polisy nawet 500 tysięcy złotych,
 poza świadczeniami pieniężnymi otrzyma Pan/i także pomoc specjalistów ze światowych klinik zajmujących się leczeniem nowotworów( Druga Opinia Medyczna). Dzięki temu nie musi Pan/i na własną rękę szukać dostępnych na świecie form leczenia – w wydanej opinii lekarze wskażą gdzie i jak można leczyć dany przypadek.
 wsparcie specjalistów przez okres aż 10 lat od daty diagnozy. Pomoc w formie usług assistance wskazanych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (np. transport medyczny, zwrot kosztów peruk, opieka nad dziećmi).
Zakres ochrony zależy od wybranego wariantu ubezpieczenia.

Zapraszamy