// First try loading jQuery from Google's CDN // Fall back to a local copy of jQuery if the CDN fails

Kobiece torebki zawierają dziesiątki przydatnych w codziennym życiu rzeczy. Znajdziemy tam rzeczy o szczególnej wartości – telefony, smartfony czy drogie perfumy. Do tego klucze do mieszkania czy samochodu. Utrata tych rzeczy w wyniku rabunku wiąże się nie tylko z kłopotami i stresem, ale także ze znaczącymi kosztami. Ze statystyk policji wynika, że rocznie dochodzi do około 20 tys. rozbojów. Dlatego Warta, proponuje ochronę przedmiotów codziennego użytku w pakiecie Torebka.

Mając pakiet Torebka można liczyć na pokrycie kosztów odkupienia zrabowanych rzeczy np. wspomnianych: smartfona, telefonu, tabletu czy czytnika e-booków. Co ważne, odszkodowanie jest wypłacane według cen rynkowych nowego urządzenia.

Jeśli w wyniku rabunku łupem złodzieja padną klucze do mieszkania czy samochodu Warta pokryje koszty wymiany zamków (zakup oraz montaż). Dodatkową zaletą ubezpieczenia w Warcie jest to, że na prośbę klienta w takiej sytuacji przyślemy ślusarza, który wstawi zamki. Warta pokryje koszty jego dojazdu i robocizny. To znacząca pomoc, bo średni koszt usługi ślusarza i wymiany zamków to ok. 300 złotych. W ten sposób staramy się zdjąć z głowy klientów przynajmniej ten problem związany z tą sytuacją.

To oczywiście tylko niektóre zalety tego ubezpieczenia. Cała lista kategorii rzeczy objętych pakietem Torebka liczy sobie aż 20 pozycji. Co ważne, ubezpieczenie obejmuje nie tylko kobiety i ich torebki. Ochroną są objęte wszystkie osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym (np. dzieci, małżonek czy rodzice) zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Przy czym wysokość składki nie zmienia się w zależności od liczby osób.

Już za 50 złotych rocznie możesz ubezpieczyć rzeczy noszone przy sobie od rabunku na kwotę 1 tys. zł.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej

506-157-909