// First try loading jQuery from Google's CDN // Fall back to a local copy of jQuery if the CDN fails

Jadąc autem trzeba być mocno skoncentrowanym. Ale jak wiadomo w praktyce każdy ma chwile słabości. Moment nieuwagi i powodujesz stłuczkę. O ile jeśli jesteś sprawcą, szkodę w innym pojeździe pokryje Twoje OC o tyle koszty naprawy swojego auta będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni. Generali znalazło jednak na to radę! Swoją ofertę rozszerzyło o ubezpieczenie OC 360°, które gwarantuje wypłatę odszkodowania Tobie, jako sprawcy zdarzenia.

Ubezpieczenie OC 360° w Generali to gwarancja wypłaty odszkodowania na naprawę ubezpieczonego pojazdu do kwoty 3000 zł nawet jeśli Ty jesteś sprawcą wypadku bądź kolizji.

Jaki jest zakres ochrony?

Zwykłe OC chroni tylko osoby trzecie od szkód spowodowanych przez Klienta. Nie można przewidzieć ani zapanować nad każdym zdarzeniem. Na drodze dzieje się po prostu zbyt wiele, zbyt szybko i tylko część sytuacji zależy od Ciebie i Twoich umiejętności. Dzięki ubezpieczeniu OC 360° Generali obejmuje ochroną wszystkich uczestników zdarzenia drogowego. Jeżeli ubezpieczonym samochodem zostanie wyrządzona szkoda w innym pojeździe, Generali wypłaci odszkodowanie na rzecz poszkodowanego (z ubezpieczenia OC), jak również wypłaci odszkodowanie na naprawę ubezpieczonego pojazdu do kwoty 3 000 zł.

Jakie są ryteria możliwości zawarcia OC 360°?

OC 360° to ochrona dla pojazdów osobowych w wieku od 5 do 15 lat. Oferta dostępna dla Klientów z dobrą historią ubezpieczeniową.

  • Na pokrycie szkód możesz liczyć tylko i wyłączenie w przypadku, kiedy powstały one w zdarzeniu na terenie Polski.
  • Polisa OC 360° nie obejmuje ochroną pojazdów, które przeznaczone zostały do nauki jazdy czy odpłatnego przewozu osób.
  • Oferta Generali dostępna jest tylko dla klientów z dobrą historią ubezpieczeniową.
  • Umowa ubezpieczenia OC 360° może zostać zawarta jednocześnie z umową obowiązkowego ubezpieczenia OC w Generali
  • W praktyce oznacza to delikatne stłuczki których wartość odszkodowania nie przekracza 3 tys.

Jakie są zalety tego ubezpieczenia?

  • Gwarancja wypłaty odszkodowania na naprawę ubezpieczonego pojazdu do kwoty 3 000 zł nawet jeśli Ty jesteś sprawcą wypadku bądź kolizji
  • Możliwość zyskania historii ubezpieczeniowej w ubezpieczeniu Autocasco
  • Dodatkowe 5% zniżki od ceny OC komunikacyjnego.

Ubezpieczenie OC 360° zaproponowane przez Generali to wyjątek na polskim rynku ubezpieczeń. Do tej pory, ochroną objęci byli jedynie poszkodowani i to oni mogli liczyć na wypłatę świadczenia. Wygląda na to, że role powoli się odwracają i teraz także sprawcy zdarzeń drogowych obejmowani są ochroną.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej

506-157-909