// First try loading jQuery from Google's CDN // Fall back to a local copy of jQuery if the CDN fails

Ile kosztuje ubezpieczenie Twojego mieszkania czy domuna rok? Czy w zakresie masz zalanie sąsiadów, pożar lokalu, czy pogryzienie przez psa? Co wpływa na składkę polisy? Wybór polisy ubezpieczeniowej nie jest łatwą decyzją.

Ubezpieczenie nieruchomości chroni nas przed ryzykami, które występują każdego dnia. Może to być: pożar, zalanie mieszkania sąsiadów albo własnego, kradzież z włamaniem, uszkodzony sprzęt AGD, RTV, pogryzienie przez psa, złamanie nogi na naszej posesji z powodu śliskiego chodnika, czy upadek śniegu z dachu na auto sąsiada. To sytuacje mało przyjemne i kosztowne finansowo.

Obecnie na rynku możemy ubezpieczyć m.in. mieszkanie, mieszkanie w kredycie, czy dom rodzinny, dom w budowie i domki na ogródkach działkowych. Ubezpieczyć możemy zarówno mieszkanie, czy dom, które jest naszą własnością i aktualnie je zajmujemy jak i to, które wynajmujemy lokatorom. Możemy też ubezpieczyć naszą własność w mieszkaniu wynajmowanym. Dodatkowo w zakresie w zależności od wariantu możemy ubezpieczyć pomieszczenia przyległe np. piwnicę, czy dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, garaż na posesji i pomieszczenia gospodarcze, a także ogrodzenie i wiele innych dodatkowych opcji.

W ofertach ubezpieczeń pojawiają się coraz częściej dodatkowe opcje. Możemy wykupić pomoc specjalistów np. przy awarii lodówki, opiekę prawną, albo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej  w stosunku  do osób trzecich.

Od czego zależy cena ubezpieczenia?

  • Zakresu ubezpieczenia
  • Czy ubezpieczamy mieszkanie czy dom
  • Czy majątek znajduje się w strefie powodziowej
  • Wartości ubezpieczanej nieruchomości i ruchomości wewnątrz lokalu
  • Kodu pocztowego ubezpieczanej nieruchomości
  • Ilości ryzyk jakie chcemy mieć zawarte w ubezpieczeniu

Przed zawarciem polisy ubezpieczeniowej koniecznie przeczytaj OWU! Sprawdź cenę i zakres u różnych ubezpieczycieli i dokładnie przeczytaj wyłączenia!

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej

506-157-909